FWD-REV switch met claxon voor 48V aandrijfset

FWD/REV switch FWD-REV switch met claxon voor 48V aandrijfset FWD-REV switch met claxon voor 48V aandrijfset FWD-REV switch met claxon voor 48V aandrijfset
FWD/REV switch FWD-REV switch met claxon voor 48V aandrijfset FWD-REV switch met claxon voor 48V aandrijfset FWD-REV switch met claxon voor 48V aandrijfset
FWD-REV switch met claxon voor 48V aandrijfset
Deze schakelaar is onderdeel van de plug-and-play 48V-550Watt aandrijfset met 8" HUB motor in een 16" band.

Artikelnummer

10451025

Standaard levertijd

1-3 werkdagen

€ 15,90
excl. btw
€ 19,24
incl. btw
Prijs per stuk
Aantal: 
Bestellen
 

Vooruit-/Achteruitschakelaar met Claxonfunctie – Voor Quinder 48V Aandrijfset

Deze praktische schakelaar is speciaal ontworpen voor de Quinder 48V 550W elektrische aandrijfset en maakt het eenvoudig om te schakelen tussen vooruit en achteruit. De geïntegreerde rode knop activeert de luidspreker van de controller (indien aangesloten) en kan gebruikt worden als eenvoudige claxon – handig voor basiswaarschuwingen of signalering.

Plug-and-play

De schakelaar is plug-and-play compatibel met de 10301059 brushless DC Controller. Voor gebruik met de 10301063 closed-loop brushless controller is er een aparte uitvoering met HIGO-connector beschikbaar.


Belangrijkste specificaties:
✔ Geschikt voor montage op stuur- of framebuizen van Ø 22,5 mm
✔ Lichtgewicht ontwerp – slechts ca. 88 gram
✔ Vervangende markeringen: in plaats van ON/OFF, duidelijke pijltjes omhoog (vooruit) en omlaag (achteruit)